Únor 2007

28.2.007

28. února 2007 v 18:19
Taak dneska jsem tu dala:
♦Neuvěřitelný příběh-kliik
♦Music Tips-Tina-kliik
♦Mp3 Avril Lavigne-kliik
♦Mp3 Stacie Orrico-kliikTina-Chillin

28. února 2007 v 18:02 Music Tips
Na slovensku je Tina už respektovanou zpěvačkou,která vydala své druhé album.Její aktuální desku Chillin představuje singl Viem,že povieš ano.Ale to je jenom jedna z dvanácti moderně zaranžovaných skladeb.Pět z nich je v angličtině jako třeba výborná coververze No.No.No od Dawn Penn.Úchvatný je taky duet Zlaté pláže se superstárovskou zDENKOU pREDNOU.Dvaadvacetiletá Tina má před sebou velkou a jistě pestrou budoucnost.

Plštící krysa

28. února 2007 v 17:54 Neuvěříš
PLLS NEKOPÍROVAT OPSALA JSEM TO SAMA Z ČASOPISU KDYŽTAK KDYBY JSTE CHTĚLI KOPČIT NAPIŠTE ZDROJ DÍKY!!
Majitel honosného venkovského hotýlku s nóbl restaurací si zoufá:na jeho pozemku se totiž zalíbilo hejnu krys.S vlezlými hlodavci si neporadil ani párek koček,nepomohl ani jed na krysy.Naopak:neštastný hoteliér měl pocit,že že jejich pocit narůstá geometrickou řadou.Nevítaní hosté byli už natolik oprsklí,že klidně špacírovali po hotelu a svou přítomností odrazovali od dalších návštěv jednoho významného štangasta za druhým.Jednou večer už to majitel nevydržel a šel se opít do místní hospody.Tady se dal do řeči s neznámým mužem.Ten mu vyprávěl,že smrtelný řev jediné krysy způsobí jejím soukmenovcům takové trauma,že vezmou nohy na ramena a nikdy víc se už na místo činu nevrátí!Hoteliér byl už v tak zoufalé situaci,že se rozhodl to vyzkoušet.Hned ráno chytil obzvlášt dobře živenou krysu,polil ji benzinem a uprostřed dvora ji zapálil.A skutečně:krysa začala strašlivě pištět!Muž ji pustil z ruky a ona se jako vystřelená živá louč běžela schovat do stodoly-s uloženým senem.A krysí problém byl vyřešen-i když rozhodně jiným způsobem,než si majitel hotelu přál:seno totiž okamžitě vzplálo a nenasytné plameny brzy pohltili i přilehlý dům a hotel.Než k požáru dorazili hasiči,zůstaly stát jen obvodové zdi.Hotelierova rodina se krys skutečně zbavila-jenomže s nimi přišli o veškerý majetek...

Justin Timberlake.My love mp3

25. února 2007 v 20:05
Našla jsem i mp3 na stáhnutí písničky my love takže tady si ji poslechcněte!!
DOWNLOAD

Justin Timberlake-My love

25. února 2007 v 20:00 Klipy
Taak našla jsem klip písničky my love od justina.Je uplněěěěěěěěěěěěěěě super a hlavně je super jak tančí:))Tak se mrkněte!!

Novinkaa

25. února 2007 v 19:56 Story©
Taakže píšu nový příběh.Není to ani román ani náký dobrodružný příběh:D je to něco mezi tíím!Brzo vám tady o tom napíšu víc ale ted ještě ne!Je to na díli.Ještě nevim kolik to bude mít dílů.Jelikož to ještě nemám dopsané.Teprve mám napsaný 9.díl.No tak až dopíšu ten 10. tak to sem začnu psát abych to stíhala.Budu tady dávat jednou za čtrnáct dní jeden příběh asi....
Tak se mějte hooj

Darkness

24. února 2007 v 11:53 Mix pics

Zmena!!!

24. února 2007 v 11:38 Každodenní výlevy..
Taak rozhodla jsem se že vymažu didl atd. protože už je to stejně nuda.Už o tom ani nikdo nemluví a je to trapný
Zbytečně to zabírá místo v rubrikách takže jsem to vymazala :D tak se mějte hooj

New design!!

23. února 2007 v 18:53 Každodenní výlevy..
Tak hojeec lidi poo dlouhé době :).Měla jsem zaracha na comp,takže jsem tu dlouho nebya ale ted jsem změnila design no,ale moc se mi nepovedl.Příště snad udělám hezčí.Je to bílo modrá,ale to už ste si všimli.Tak hoojeec mějte se!!!

Blog od sabrinyb!!

18. února 2007 v 10:54 Hodnocení
Tak a je tu 2. ohodnocený blog.
1.Vzhled:Vzhled docela ujde až na tože záhlaví je posunuté a v menu máš písmo,které v tom pozadí nejdepřečíst.
2.Obsah:Taakže obsah Ten se mi docela líbil i když tam máš špatně pojmenované rubriky ..........
3.Název:To sabrina bych pochopila ale proč je tam to b připojené to nevim ale prostě máš takový styl!
4.Celkový dojem:Tvůj blog je docela dobrý ale přidej více zajímavých věcí!!
Celkem:Máš 12 hvězdiček.Přidej na svůj blog zajímavější věci.
jinak supr

Blog od Lenčači!!

18. února 2007 v 10:44 Hodnocení
Taak už jsem ohodnotila prcní blog a je to tenhle: A nejvíc v jednom bodu jsou 5 hvězdiček
http://lencacasek.blog.cz/
1.Vzhled:No vzhled se mi moc nelíbí,ale možná máš jiný vkus.Vadí mi,že je to posunuté clé do prava.A každé pozadí je jiné,moc se k sobě nehodí!
2.Obsah:Někdy jsou tam i zajímavé věci,ale trochu nepřehledné!!Nejsou seřazené rubriky podle abecedy!
3.Název:No nevim jak si to odvodila ale dobrý:)
4.Celkový dojem:Na mě to teda moc neudělalo dojem.Jenom některé rubriky:)
Myslím že by si tam měla dávat víc věcí!
Celkem:Máš 9 hvězdiček z 20.Myslím že je to hodně málo! pracuj nasvojem blogu dál!!

17.února

17. února 2007 v 13:38
Taakže dneska jsem tu přidala
• něco o fergie klik
•valentýnské obrázkyklik
•něco o valentýnuklik
•bleskovkaklik
•soutěž o nej colorizaci klik
•tady ti vyrobím záhlavíklik

úvod

17. února 2007 v 13:24
Takže asi nevíte co znamená rubrika dnešní účast na blogu.Tato rubrika znamená to,že každý den když tady něco přidám tak aby ste věděli co a aby to bylo přehlednější.Takže tady je první den.

Vyfobím ti záhlaví

17. února 2007 v 13:18
Taakže baví mě dělat záhlaví takže jsem se rozhodla že vám je na objednávku vyrobím.Stačí mi jen do komentářů napsat jak přesně má vypadat s jakým motivem,barvu,barvu písma a všechny věci,které mi to co nejvíce přiblíží:))Tak snad si to budete obkjednávat!!!
Taak tady pište do komentářů dííky ahooooj!!

45.bleskovka

17. února 2007 v 9:53 Blesk..
Tak aje tu po dlouhé době další bleskovka -hodně lehká!!
1)Napiš 3 herce z ordinace v růžoivé zahradě
2)3herce z ulice
3)3herce z horáků
4)barva jménka
PimpTextLive.com


Valentýýn

17. února 2007 v 9:40 Každodenní výlevy..
TAAAK TADY JE NĚCO O VALENTÝNU!!
Sv. Valentýna je skutečnou historickou postavou. Z dostupných pramenů je známo, že žil ve starém Římě a zemřel za vlády císaře Claudia II. Po své smrti byl prohlášen za svatého. Jeho příběh se stal inspirací pro vznik Den sv. Valentýna. Jedna za legend říká, že císař Claudius II., vládce Říma, neměl dobré mínění o ženatých vojácích. Proto, aby měl více válečníků schopných dobře bojovat, zakázal sňatky. Valentýn, odvážný kněz přes císařův zákaz dál tajně oddával milence. Byl přistižen, uvězněn a popraven. Poslední vzkaz, který Valentýn poslal dceři vězeňského dozorce před svou smrtí, zakončil slovy: " od tvého Valentýna". Proto lidé v den tohoto svátku posílají či dávají tzv. valentýnky jako vyznání lásky.

Fergie

17. února 2007 v 9:39 Zpěváci/čky
Datum narození:27.03.1975
Místo narození:Kalifornie, USA
Znamení: Beran
ŽIVOTOPIS:
Stacy Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy Ann Ferguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Pease zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

Stacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.
FOTO: