Září 2006

Jsem v atomic clubu!

28. září 2006 v 14:06
Tak a jsem v dalším clubu a ten se jme
nuje Atomic club! a tady je moje karta!:

:Kdo chce ohodnotit blog??

26. září 2006 v 20:01 Hodnocení
Tak rozhodla jsem se,že začnu hodnotit blogy!Mají to na blogu skoro všichni ale chtěla jsem si to zkusit jak mi to pujde .Tak snad ho někdo bude chtít ohodnotit a jestli ne tak tuto rubriku vymažu tak pls !!Takže kdo by ho chtěl ohodnotit tak napište do komentářů a nezapomente napsat blog!
OHODNOCENÉ BLOGY
_________________________________________________________________________
Jako první jsem ohodnotila blog od natashi!
A jako druhej od lenyho!
Jako třetí jsem ohodnotila blog bedy
další od Báry:
další od smailet:
a další od daniely:
A od ovečkyna:
Další od domčindy:
Pro diddlinku-k:
pro cooolinku:
pro káju:
pro klaudyku:
Pro sikittu
Pro Casinddu:
Pro Týnku:
Pro Smrťačky:
Pro Karoláčka:
Pro tokiohotelacku:

8.bleskovkaa

26. září 2006 v 17:11 Blesk..
Je tu další bleskovka!A první vyhrává !
1.co je na obrázku?
2.vaše oblíbená barva
3.chodíte sem často??
držím palcee
ZODPOVĚZENO
Jako první odpověděla chelsea a jako druhá bára.Správná odpověd byla garfield!
Ceny pro chelseu:
a pro báru:
gratulujii

Od báry !

25. září 2006 v 19:33 Od Vás
Tak tohle je od báry a mocinky ji děkuju !
dííííky

7.bleskovka

25. září 2006 v 19:07 Blesk..
A je tu další bleskovka !!! Ted vyhrávají první dva!
1.Kdo je na obrázku?
2.Kde hráli/a
3.datum narození christiny aguilery
myslím si že je to docela lehké držím palce ahuij
ZODPOVĚZENO
Jako první odpověděla Bára a jako druhá hanka!
tak a tady máš ceny báro!
a ještě:
A tohle je pro hanku:
a prominte že je to tak velký nešlo to zmenšit!!

Soutěž o nej diddl obrázek

24. září 2006 v 18:15 Soutěže
Tak udělala jsem novou soutěž o nej diddl obrázek takže kdo by se chtěl přihlásit tak mi napište na mail : kadod@seznam.cz a napište mi přezdívku a obrázek!! Ale obrázek může být jenoom s didlem!!Díík!!
přihláška
přezdívka:
věk:
blog:
a přiložte k emailu i ten obrázeeek
Tak a tady jsou soutěžící,ale ještě se stále můžete hláásit!!
3.terčinda 11 let

Let číslo 93

24. září 2006 v 17:53
11. září roku 2001 změnilo moderní dějiny naší planety víc než jakákoliv jiná událost. Dlouhých pět let muselo uběhnout, než o tomto strašlivém dni vzniknul první film, na který se diváci můžou vypravit do kin. Let číslo 93 Paula Greengrasse je nejen první, ale také jedinečný. Nesnaží se vodit diváky za ručičku a dávat na složité otázky jednoduché odpovědi. Spíš se pokouší být nestranným svědkem dne, v němž se během pár hodin změnily milióny osudů a několik tisíc se jich uzavřelo.
Film Let číslo 93 je strhujícím a provokativním dramatem, vyprávějícím příběh lidí, kteří se stali přímými svědky únosu čtvrtého letadla v den nejhoršího teroristického útoku v dějinách Ameriky. Greengrassovým záměrem bylo pohybovat se v průběhu celého filmu pouze mezi letovými dispečery, pasažéry a posádkou. "Není to film s jasně strukturovanými postavami. Je to příběh o 44 lidech, které začínáme sledovat od příjezdu na letiště a pak v reálném čase absolvujeme jejich devadesátiminutovou cestu vstříc obrovskému hrdinství tváří v tvář téměř jisté smrti," vypráví režisér Paul Greengrass.
Při natáčení filmaři úzce spolupracovali s pozůstalými po pasažérech a členech posádky a využívali všechny dostupné materiály, které dokumentovaly osudný let a události na jeho palubě, jež vedly až k pádu letadla v Pensylvánii. Netradičnímu filmu odpovídal i casting, při kterém byla hlavní devízou adeptů fyzická podobnost herce s některým z reálných charakterů. Místo scénářů dostali herci natočené dokumenty o svých postavách, které jim pomáhaly lépe se s rolí ztotožnit. Aby snímek působil skutečně věrně, někteří pracovníci letištních kontrolních věží, kteří tuto tragédii pocítili jako první, si v Letu číslo 93 zahráli sami sebe.
I díky tomu působí tento film mimořádně autenticky. "Pokud by výsledný film neměl být pravdivý nebo působil nerealisticky, vůbec by nemělo smysl jej točit," říká Olivia Thirlby, představitelka jedné z pasažérek. Kromě autenticity se může Let číslo 93 pochlubit i filmovými kvalitami. Zahraniční kritici ho zatím přijímají jednoznačně. "Úžasný počin, který jasně převyšuje všechny letos natočené filmy," komentuje ho například Peter Travers z časopisu Rolling Stone.
INFO:
Režie: Paul Greengrass
Hrají: Christian Clemenson, Trish Gates, Polly Adams, Cheyenne Jackson, Opal Alladin
Scénář: Paul Greengrass
Hudba: John Powell
Premiera: 24.08.2006
Žánr: drama
Přístupno od 15 let
Formát: SU
Délka: 107 min.
Zvuk: Dolby digital, Titulky
GALERIE:

Klik-život na dálkové ovládání

24. září 2006 v 17:45
Klik - život na dálkové ovládání

Michael Newman (Adam Sandler) je nejen architekt, ale co je horší i workoholik, jenž zanedbává svou rodinu a své soukromí vůbec. Jednoho dne se mu dostane do rukou zajímavá drobnůstka, neobvyklá hračička - dálkový ovladač. Ale ne ledajaký ovladač, protože tento umožňuje Michaelovi posunovat čas zpátky a připomíná mu tak různé dávno zapomenuté životní situace. Když se však ovladač zblázní, nastávají Michaelovi horké chvilky.
Adam Sandler


Komedie - drama - fantasy / USA / 2006 / 98 minut / Falcon

Režie: Frank Coraci
Scénář: Mark O'Keefe
Kamera: Dean Semler
Hudba: Teddy Castellucci
Hrají: Adam Sandler (Michael Newman), Kate Beckinsale (Donna Newman), Christopher Walken (Morty), Sean Astin (Bill Rando), David Hasselhoff (Ammer), Henry Winkler (Ted Newman), Jennifer Coolidge (Janine)…

Děkujeme že kouříte!

24. září 2006 v 17:45
Děkujeme, že kouříte !

Nick Naylor je úspěšný zaměstnanec velké tabákové společnosti a má v popisu práce velebit před veřejností a médii krásy kuřáctví. Díky své pohotovosti, cynickému vtipu a zkušenosti je schopen - jako každý správný ďáblův advokát - každou námitku svých odpůrců interpretovat ve prospěch zaměstnavatele. S dvojicí svých nejlepších přátel, pracujících pro společnost vyrábějící alkohol a pro jistou zbrojní korporaci, tvoří Nick trio známé jako Obchodníci se smrtí. Kovboj s cigaretou je na tom však momentálně špatně a souvislosti mezi omamnou bílou tyčinkou a bolestivou smrtí jsou stále zřetelněji na pořadu dne - a Nick by navíc chtěl být vzorem pro svého milovaného dvanáctiletého syna Joeyho. "Pozitivní" prezentace vlastní práce před synovou školní třídou je jen prvním z řady kousků testujících Nickovu připravenost. A co když mu někdo začne vyhrožovat, že ho unese a podrobí zkázonosné protikuřácké léčbě? Autorem hvězdně obsazené satirické komedie je syn úspěšného amerického režiséra Ivana Reitmana, debutující Jason Reitman.
Děkujeme, že kouříte !


Komedie - drama / USA / 2005 / 92 minut

Režie: Jason Reitman
Scénář: Jason Reitman
Kamera: Jim Whitaker
Hudba: Rolfe Kent
Hrají: Joan Lundin, Eric Haberman (Robin Williger), Cameron Bright (Joey Naylor), Aaron Eckhart (Nick Naylor), Mary Jo Smith (Sue Maclean), Todd Louiso (Ron Goode), Jeff Witzke (Kidnapper), J.K. Simmons (Budd "BR" Rohrabacher), Marianne Muellerleile (učitelka)…

Block Party

24. září 2006 v 17:44
Block Party

Slavná komediální hvězda Dave Chappelle připravuje svou životní koncertní show přímo v ulicích New Yorku. Komik a hudebník Dave Chappelle se potuluje po svém rodném městečku. Chystá se zorganizovat největší koncertní párty za účasti slavných hvězd hudebního průmyslu. Pozve desítky svých oblíbených zpěváků a skupin, aby zahráli a zazpívali tisícům lidí pod otevřeným nebem přímo v ulicích Brooklynu. K účasti na jeho koncertu se mu kromě jiných podaří získat i slavnou skupinu Fugees, která veřejně vystoupí po více než 7 letech. Poté Dave objíždí americká městečka a rozdává lidem lístky na párty zadarmo. Dny zbývající do obří slavnosti jsou naplněny náročnou přípravou. Dave a jeho tým pracuje bez odpočinku, ale s obrovským nadšením a zápalem. V den D se v Brooklynu shromáždí dav lidí z nejrůznějších koutů Ameriky. Na koncert čekají lidé různé barvy pleti, vyznání, věku... Konečně začíná ta největší oslava života, zábavy, historie a lidské sounáležitosti. Chappellova párty ukáže, že hudba spojuje lidi dohromady a alespoň na chvíli nás může odnést od neklidné a bouřlivé doby kolem nás... Hudební komedii Block Party o jednom velkém splněném snu natočil režisér Michel Gondry, který je držitelem Oscara za film Věčný svit neposkvrněné mysli.

Dokumentární - komedie - hudební / USA / 2005 / 100 minut /

Režie: Michel Gondry
Scénář: Dave Chappelle
Kamera: Ellen Kuras
Hudba: Cory Smith

Hezké chvilky bez záruky

24. září 2006 v 17:43
Hezké chvilky bez záruky

Tragikomedie, jak si nelze dělat iluze,v jejímž středu stojí postava psycholožky Hany, která se snaží řešit nejrůznější životní situace svých klientů, mladých i starých, bohatých i chudých, i duchem, do jejichž spletitých osudů se zapojuje také její vlastní životní příběh. Ve výrazných epizodách, v útržkovitém zachycení jednotlivých emociálních příběhů lásky opětované i neopětované, žárlivé i posesivní, zvrácené i altruistické, - všech těch touhou po lásce řízených osudů, které na sebe narážejí a vzájemně se proplétají i s životním příběhem samotné psycholožky - všech, které trápí potíže spojené se zaměstnáním, kteří trpí pocitem strachu, že neobstojí, díky nejrůznějším tlakům, příliš velkou zodpovědností, konflikty s kolegy, nejistotou pracovního místa, depresemi z pocitu přetížení i jednotvárností a nudou. Autoři chtějí postihnout celý rejstřík současné problematiky tak, aby v jejich spletité kumulaci vynikla směšnost i hrůza žabomyší existence mnohých z nás.
David a Jana Krausovi


Komedie - drama / ČR / 2006 / 90 minut / Bontonfilm

Režie: Věra Chytilová
Scénář: Věra Chytilová
Kamera: Martin Strba
Hudba: David Kraus
Hrají: Jana Janěková (Psycholožka Hana), Jana Krausová (galeristka Eva), Bolek Polívka (Dub), David Kraus (Pavel - syn Evy), Igor Bareš (Karel - manžel Hany), Martin Hofmann (Petr - kamarád Pavla)…

Proposition

24. září 2006 v 17:40
Novinka v kinech: Proposition


Žánr : Akční, Krimi, Drama
Režie: John Hillcoat
Hrají: John Hurt, Emily Watson., Ray Winstone, Benoit Delhomme
Austrálie
Premiéra v kinech 14.9. 2006


Charismatický Nick Cave nám v dramatické podívané, která páchne potem a střelným prachem, připravil bojovku za australskými kořeny své temné duše.

Muzikant, který vás dokáže roztesknit na povel, neztratil osobitý rukopis ani při psaní scénáře. Ovšem jestli jeho písně zneklidňující morbiditou jen tak podezřele čpí, ve filmu bez skrupulí vyložil karty na stůl. Hned první scény vás přesvědčí o tom, že s chlápky, kteří v australském vnitrozemí na sklonku 19.století "dělali potíže", skutečně není žádná legrace. Po dalším masakru, kdy z pár civilistů jen tak pro radost nadělali cedník, ale dva ze tří povedených bratrů Burnsových konečně lapí britský kapitán Stanley. Ten třetí, který je podle Stanleyho lidská bestie a sémě všeho zla v širokém okolí, mu ale stále proklouzává mezi prsty. Udělá tedy Charliemu, rozumnějšímu ze dvou dopadených, bizarní nabídku - buď staršího Arthura do devíti dnů vypátrá a vlastní rukou zprovodí ze světa, nebo mladšího Mikeyho čeká šibenice. Spíš než míle nekončící planiny budou ale Charliemu překážkou labyrinty vlastního svědomí.

Ačkoli zamýšleným těžištěm příběhu se zdají být morální dilemata hlavního hrdiny, jeho cesta za spravedlností je až pohádkově jasná a přímočará (tak trochu tomu nahrává i podoba Charlieho představitele - skvělého Guye Pearceho - s bájným filmovým Aragornem). Pravda, kulisy jsou trochu drsnější, ale Cave si dal pořádně záležet, aby všechny dílky velkého puzzle dobra a zla zdárně donesl na své místo. Mrazivě zneklidňující jsou pak spíš vedlejší dobové motivy příběhu: vybíjecí výpravy na australské aborigines, scéna, kdy vesnické děti pobaveně přihlížejí demonstrativnímu zbičování Mikeyho…Jenže filmařům (v čele s režisérem, dvorním autorem Caveových klipů Johnem Hillcoatem) se daří syrovou hrůzu vybalancovat. Ať už překrásnými záběry, kdy zapadající slunce nehostinnou krajinu promění v obrázky jako z kýčovitých pohlednic nebo hudbou (jak jinak než z Caveova pera) tak podmanivou, jako by každé stéblo trávy šeptalo, že dobro zvítězí…Lahůdkou jsou i výkony hereckého ansáblu, který nenechal z žádné zásadní postavy udělat fádní černobílou figurku - od Richarda Winstonea v roli hysterického Mikeyho až po tradičně skvělou Emily Watson, představující Stanleyho manželku a jakýsi přístav naděje celého příběhu.

Proposition je zkrátka jako když skřížíte Kill Billa s Vinettouem - trocha brutality, trocha románově přívětivé nadsázky a trocha neodbytného pocitu špíny lidských povah, která vám zůstane vězet za nehty.6.bleskovka

23. září 2006 v 20:09 Blesk..
Ted bych vás chtěla upozornit že ceny budu dávat tady!! nebudu dělat kvuli toho další článek atd!! takže pod bleskovkou bude napsané kdo vyhrál a ceny!!
Tak a další bleskovka zní:1.kolik ti je let
2.kdy se narodila avril lavigne?
3.kdo nebo co je na obrázku?
nápověda:datum narození najdete na mým blogu!!
první dva vyhrávají!!
ZODPOVĚZENO!!
Jako první odpověděla trikamky a tady máš ceny:
a ještě:

Cena za mojí první bleskovku

23. září 2006 v 8:45
Tak tady jsou moje ceny co jsem vyhrála za bleskovku na blogu: www.atomickitten.blog.cz
byla jsem druhá!! a tady jsou ceny!

Ocenění za pátou bleskovku

20. září 2006 v 18:52 Blesk..
Tak vyhrála to tokiohotelacky a jako druha byla monika a tady máte ceny:
pro tokiohotelacku:
a ještě:Trippy Myspace Graphics
A tady to je pro moniku:
a to je všechno zanedlouho vám sem dám další bleskovku!!

Líbí se ti můj blog?

17. září 2006 v 14:27
Líbí se ti můj blog?? Prosím chci vědět váš názor na můj blog díky"!!Kliknutím na nadpis se vám zobrazí anketa!

5.bleskovka

17. září 2006 v 11:17 Blesk..
Tak a je tu další bleskovka
1.Kdo nebo co je na obrázku?
2.je to zpěvačka nebo herečka?
3.vaše oblíbená barva
4.váš blog
Taak a tedy je ten obrázek:
Myslím si že to poznáte tak písněte do kometu ale jenom první dva dostanou cenny!Držím palce

Ocenění za 4.bleskovku

17. září 2006 v 10:08 Blesk..
Taak a jsou tu výherci 4. bleskovky správná odpověd byla Avril Lavigne a vítězové jsou:
1.Anet
2.Monika
A tady má ceny anet:
A jmenka:A ty jmenka vám pošlu na mail nejdou tu vložit!
Pro Moniku:
A to jmenko ti taky pošlu přes mail!!
Gratulujii

4.bleskovka

16. září 2006 v 10:22 Blesk..
Taag a je tu další bleskajda zase musíte uhodnout co je na obrázku tak tady to máte :
vítězí první dva

Ocenění za 3.bleskovku

16. září 2006 v 9:39 Blesk..
Tak vidím že se nikdo další nehlásí tak dám ocenení jenom domčindě tak tadfy máš diplomek:
není to žádná krása ale líp to neumim :-D